I MISTRZOSTWA POLSKI W MORSOWANIU

27 PAŹDZIERNIKA 2019 | PGE NARODOWY - SNOW EXPO

Morsujesz? Możesz poszczycić się czasem spędzonym w lodowatej wodzie powyżej 10-15 minut? Te zawody są dla Ciebie!

Wiemy, że idea morsowania to nie czas spędzony w wodzie, lecz jest bardzo dużo ludzi, którzy czerpią przyjemność z długiego przebywania w przeręblu. Przyjedź na targi SNOW EXPO na PGE Narodowy już 27 października i baw sie z nami ! Wyłonimy najlepszą trójkę spośród nas oraz trzy najlepsze Kluby Morsów!

Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będą doświadczeni ratownicy z Medyk Rescue Team. Morsować będziemy w specjalnie przygotowanych baliach z wodą schłodzoną do temperatury 2-3 stopnie Celsjusza. Do ogrzania się będziemy mieć jedną balię z ciepłą wodą oraz saunę od naszego sponsora - firmy VINGBERG!

LISTA REZERWOWA
WOLNE MIEJSCA:

0

UWAGA ZAWODNICY!

Jeśli już się zapisałaś/eś po zapisie czekaj na e-mail potwierdzający (wyślemy go po ręcznej weryfikacji Twoich danych - czy nie jesteś botem w ciągu 2-3 dni roboczych), w którym otrzymasz także numer konta na który należy przelać opłatę rejestracyjną. Jeśli więc od razu nie otrzymałeś/aś potwierdzenia - cierpliwości ;)

FAQ

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Po prawidłowo wypełnionym Formularzu Zapisu znajdującym się tutaj, po wykonaniu ręcznej weryfikacji Twoich danych skontaktujemy się z Tobą drogą mailową (w ciągu 2-3 dni roboczych), że Twój zapis przebiegł pomyślnie - w mailu otrzymasz także numer konta aby móc dokonać opłatę składkową. Ostateczne potwierdzenie otrzymasz SMS-em lub e-mailem po zaksięgowaniu przez nas 40zł opłaty składkowej na naszym koncie.

Mistrzostwa Polski rozpoczynają się przy głównym wejściu na Targi SNOW EXPO na stadionie PGE Narodowy, w dniu 27 października 2019 roku o godzinie 9:00 i potrwają do godziny 16:00. O godzinie swojego startu dowiedz się drogą mailową w dniu 24 października 2019 roku. Na mistrzostwa przyjedź pół godziny przed startem.

Do naszej dyspozycji będziemy mieć 2 balie 8 - osobowe. W balii dla Waszej wygody nie będzie przebywać w jednym czasie więcej niż 6 osób. Każda balia będzie miała schłodzoną wodę do temperatury 3 stopnie Celsjusza. Ilość wody w balii to 2000 litrów. W każdej balii znajdują się wygodne ławeczki.

Oczywiście. Dłonie możesz trzymać zarówno pod jak i nad taflą wody. Dozwolone jest także posiadanie rękawiczek na dłoniach.

Każdy zawodnik powinien posiadać ze sobą ręcznik, szlafrok, ciepłą odzież na zmianę, ewentualnie karimatę i śpiwór (do ogrzania się po zawodach). Organizator dopuszcza możliwość posiadania przez zawodnika osoby do pomocy (asystenta) podczas procesu suszenia się, ubrania i ogrzania się po zakończonym morsowaniu. Termos z ciepłą herbatą też się pewnie przyda ;)

Każdy zawodnik po zakończonej próbie ma prawo skorzystać z balli z ciepłą wodą oraz z sauny do ogrzania się, które specjalnie dla nas przygotuje firma Vingberg. Będzie też namiot, w którym będziesz mógł / mogła się swobodnie przebrać.

Jeśli ma być to Twój pierwszy raz - pewnie nie jest to impreza dla Ciebie. Jeśli już morsowałeś/aś to doskonale zdajesz sobie sprawę, że to jest nie tylko bezpieczne ale i przyjemne. Jeśli jednak lekarz zabroni Ci brać udział w mistrzostwach - posłuchaj go. Nad uczestnikami zmagań czuwać będą ratownicy z zespołu Medyk Rescue Team. To bardzo doświadczona grupa ratowników mająca ogromne doświadczenie w pracy z chorymi w stanie wychłodzenia, hipotermii i wyziębienia organizmu. Będziesz w dobrych rękach!

Nie obawiaj się, że woda będzie za ciepła! My już się o to postaraliśmy! Dzięki firmie Sklep Celsjusz możesz być pewny / pewna, że woda nie będzie miała więcej niż 3 stopnie Celsjusza. Absolutnie każdy zawodnik będzie zmagał się w takich samych warunkach!

KONTAKT

Z NAMI
KOORDYNATOR PROJEKTU:

RZECZNIK PRASOWY:

PARTNERZY

WSPIERAJĄ NAS:

TOP